Individuálna svadobná lekcia

„Váš dokonalý Svadobný tanec“
Lekcia je určená výlučne pre tanečnú prípravu nevesty a ženícha.

Dĺžka trvania lekcie: 45 minút

Termín si prosím dohodnite v našej tanečnej škole e-mailom alebo telefonicky čo najskôr po zakúpení poukážky na individuálnu lekciu.

Uvedený poplatok platí pre jeden tanečný pár.

Katalógové číslo: 004-1 Kategórie: ,

49,00 

Voucher Image

Popis

Individuálna lekcia je tá najefektívnejšia forma tanečnej prípravy, nakoľko lektor sa na tanečnej sále venuje výlučne iba Vám a osobne pristupuje k Vašim požiadavkám. Na základe Vašich tanečných znalostí a schopností vyskladá perfektný plán, ako Vás dokonale tanečne pripraviť na ten najdôležitejší deň vo vašich životoch. Hlavný obsah Vašich individuálnych lekcií si zvolíte sami – môžete si zvoliť výčbu iba vybraného tanca/tancov, alebo prípravu choreografie prvého svadobného tanca, prípadne ich kombináciu.

V prípade tvorby prvého svadobné tanca Vám profesionálny lektor vytvorí výnimočnú choreografiu na mieru podľa Vašich predstáv a Vašich tanečných schopností. Ak máte svoj srdcový lovesong, nebojte sa ho priniesť na lekciu, choreografiu Vám vieme vytvoriť aj naň. Je na Vás, ktorý tanec si zvolíte ako Váš svadobný, samozrejme lektor Vám pri výbere rád pomôže a odporučí to najlepšie pre Vás.

Počet individuálnych tanečných lekcií je vecou dohody. Dôležité je zvážiť, čo všetko chcete na lekciách zvládnuť a primerane tomu určiť počet lekcií. Pre výučbu jedného či dvoch tancov odporúčame aspoň 2 individuálne lekcie, v prípade tvorby jednoduchej choreografie prvého svadobného tanca odporúčame aspoň 4 individuálne lekcie. V prípade potreby nie je problém lekcie počas priebehu výučby doobjednať.

Neváhajte a nenechajte jeden z najvýnimočnejších momentov na náhodu.

Ďalšie výhody individuálnych lekcií

  • časová variabilita: presný termín lekcií si dohadujete individuálne s Vašim osobným lektorom podľa Vašich požiadaviek
  • lekcie môžu na požiadanie prebiehať aj v anglickom jazyku

 

Ďalšie informácie

Dresscode

Keďže sa jedná o spoločenský tanec je vhodné elegantnejšie oblečenie.

Dámy

Dámam odporúčame na oblečenie šaty alebo sukňu/legíny s topom. Na tanečné lekcie nie sú vhodné rifle či teplákové nohavice.

Páni

Košeľa/polokošeľa, dlhé látkové nohavice (nie rifle/nie tepláky/nie krátke nohavice).

Obuv

Z hygienických dôvodov je potrebné prezuť sa do čistých topánok pred vstupom do sály. Topánky, ktoré si prinesiete so sebou musia mať čistú podrážku a nepúšťať čmuhy.

Obuv dámy

Dámam odporúčame zvoliť topánky sandálkového typu s ideálnou výškou opätku. Na tanečné lekcie nie sú vhodné tenisky.

Obuv páni

poltopánky/mokasíny (nie tenisky/nie šľapky).

Zakúpenie topánok

V prípade záujmu možnosť zakúpenia tanečných topánok priamo v našej tanečnej škole.