Blog

News and thoughts by us.
  Loading posts...
 • Venčeková slávnosť 2022

  Po úspešnom absolvovaní Tanečného kurzu pre stredné školy prichádza na rad vytúžený Prvý študentský tanečný ples – „Venček“– je slávnostným ukončením tanečného kurzu, na ktorý sú pozvaní rodičia, priatelia, známi či profesori, aby im študenti predviedli a odprezentovali, čo všetko sa počas kurzu naučili.
 • Tanečný kurz pre stredné školy

  Pozrite si video z tanečného kurzu pre strené školy. Počas lekcií sa študenti učia tancovať základné kroky a figúry spoločenských tancov ako Waltz, Valčík, Tango, Slowfoxtrot, Foxtrot, Cha-cha-cha, Rumba, Jive, Salsa, Mambo, Polka, Čardáš ale základy iných swingových a párty tancov.
 • Venčekový bál 2018

  Po úspešnom absolvovaní Tanečného kurzu pre stredné školy prichádza na rad vytúžený Prvý študentský tanečný ples – „Venček“– je slávnostným ukončením tanečného kurzu, na ktorý sú pozvaní rodičia, priatelia, známi či profesori, aby im študenti predviedli a odprezentovali, čo všetko sa počas kurzu naučili. Ako jediný v Bratislave organizujeme pre Vás Venček tak ako má…
 • Tanečný bál 2018

  Záznam zo skvelého večera venovanému všetkým tanečníkom i netanečníkom - všetkým milovníkom spoločenského tanca, nádhernej hudby a dobrej zábavy.
 • Ahoj svet!

  Vitajte vo WordPress. Toto je váš prvý článok. Upravte ho alebo zmažte a začnite písať!