Ponuka

Individuálna lekcia

„Váš dokonalý Svadobný tanec“

-lekcia určená výlučne pre tanečnú prípravu nevesty a ženícha

Dĺžka trvania lekcie: 45 minút

Poplatok: 45,00 €/pár

Individuálna lekcia je tá najefektívnejšia forma tanečnej prípravy, nakoľko lektor sa na tanečnej sále venuje výlučne iba Vám a osobne pristupuje k Vašim požiadavkám. Na základe Vašich tanečných znalostí a schopností vyskladá perfektný plán, ako Vás dokonale tanečne pripraviť na ten najdôležitejší deň vo vašich životoch. Hlavný obsah Vašich individuálnych lekcií si zvolíte sami – môžete si zvoliť výčbu iba vybraného tanca/tancov, alebo prípravu choreografie prvého svadobného tanca, prípadne ich kombináciu.

V prípade tvorby prvého svadobné tanca Vám profesionálny lektor vytvorí výnimočnú choreografiu na mieru podľa Vašich predstáv a Vašich tanečných schopností. Ak máte svoj srdcový lovesong, nebojte sa ho priniesť na lekciu, choreografiu Vám vieme vytvoriť aj naň. Je na Vás, ktorý tanec si zvolíte ako Váš svadobný, samozrejme lektor Vám pri výbere rád pomôže a odporučí to najlepšie pre Vás.

Počet individuálnych tanečných lekcií je vecou dohody. Dôležité je zvážiť, čo všetko chcete na lekciách zvládnuť a primerane tomu určiť počet lekcií. Pre výučbu jedného či dvoch tancov odporúčame aspoň 2 individuálne lekcie, v prípade tvorby jednoduchej choreografie prvého svadobného tanca odporúčame aspoň 4 individuálne lekcie. V prípade potreby nie je problém lekcie počas priebehu výučby doobjednať.

Ďalšie výhody individuálnych lekcií:
♥ časová variabilita - presný termín lekcií si dohadujete individuálne s Vašim osobným lektorom podľa Vašich požiadaviek
♥ lekcie môžu na požiadanie prebiehať aj v anglickom jazyku

Neváhajte a nenechajte jeden z najvýnimočnejších momentov na náhodu. Najskladajte si ľubovoľný počet individuálnych lekcií alebo si priamo vyberte jeden z našich zvýhodnených Svadobných balíkov.

Mám záujem o individuálnu lekciu

Mám záujem o Svadobný balík